Youngpwr

De Ondernemer – Storytelling Award

 3 minuten lezen

Je moet ingelogd zijn om deze content te bekijken


Beschrijving

Maak kans op de Storytelling Award

De Ondernemer reikt ook dit jaar weer de Storytelling Award uit. De Ondernemer is onderdeel van DPG Media en de grootste titel als het gaat om ondernemen.

Ondernemen, daar kan je maar beter zo vroeg mogelijk mee beginnen.

Om kans te maken op de Award is het belangrijk dat je jouw verhaal zo goed mogelijk neer te zetten. Dat gaat niet alleen om het delen van informatie, maar juist te horen welk verhaal achter jouw company zit. Het verhaal waarmee jij klanten trekt, waardoor klanten loyaal blijven.

Weet je dat goed te verwoorden? Dan maak jij kans op de Storytelling Award én €25.000,- aan mediawaarde. Je krijgt een artikel in de krant, op de website van De Ondernemer én je wordt uitgenodigd bij de Podcast van De Ondernemer live.

Aanmelden voor de Awards doe je bij het aanmelden voor de finale. Dit kan binnenkort en hierover krijg je bericht.

Roos van DuinMarketing coördinator @ YoungPWR